Úvod > Družina > Aktuality > Informace školní družiny

Informace školní družiny

Provozní doba:          ranní družina 7.00–7.45

odpolední družina 11.40–15.30

Rodiče (zákonní zástupci) jsou povinni vyzvednout dítě do 15.30, kdy provoz školní družiny končí.

Činnost ŠD bude se souhlasem zřizovatele přerušena v době školních prázdnin. V této době bude školní družina a výdejna stravy uzavřena.

Výše úplaty za školní družinu je 50 Kč / měsíc. Poplatek je splatný za kalendářní rok, tzn. od září do prosince dohromady 200 Kč. Poplatek vybírá v hotovosti vychovatelka školní družiny v oddělení, které dítě navštěvuje. Uhraďte, prosím, nejpozději do 29. 9. 2023. (Poplatek za další rok od ledna do června se bude vybírat v lednu.

Pro uvolnění dítěte ze školní družiny, prosím, využívejte přiložené omluvenky do ŠD. Uvolnění dítěte na podkladu telefonátu, sms či e-mailu není možné. (Typicky se tato omluvenka využívá např., pokud dítě, které běžně chodí domů s doprovodem rodičů, má výjimečně odejít samo, nebo dítě, které chodí samo domů, má výjimečně odejít v jiný čas. Omluvenku nikam nelepte, ale odstřihnutou předejte vychovatelce ŠD.

V případě doplňujících dotazů se na nás neváhejte obrátit osobně, nebo emailem.

Za celý tým vedoucí školní družiny Denisa Launová