Úvod > Škola > Aktuality > Den Země

Den Země

Den Země naše škola už tradičně tráví vylepšováním životního prostředí nebo zkoumáním přírody.

V pondělí 22. dubna se žáci prvního stupně stali "ptačími detektivy" a na svých vycházkách pozorovali a poznávali ptáky. Své poznatky následně zaznamenávali do pracovních listů. Dobrovolníci uklízeli  odpadky a všichni za splněné úkoly sbírali placky.

Žáky druhého stupně čekal poněkud náročnější den. Úkolem bylo zvelebování areálu školy. Celé dopoledne vládla na školní zahradě, hřišti i dvoře pracovní atmosféra. Probíhalo odplevelevování, čištění chodníků, zastříhávání a zkulturňování dřevin, hrabání, zametání a další nezbytné práce. Ke konci vyučovacího dne byla odvedená práce zřetelně znát. A komu vyhládlo, měl možost opéct si špekáček. Všem pracantům moc děkujeme!

Více fotek se nalézá v naší galerii.